Суспільство
В громаді на Чернігівщині провели весняну толоку (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/279137456_519866132917204_7679346284638731947_n.jpg)
В Сухополов’янській громаді традиційно навесні проводять місячник з благоустрою. У рамках якого спільними зусиллями прибрали та впорядкували територія в с. Дідівці і здійснено побілку дерев по вул. Короткого в с. Заїзд.
![279459014_519866842917133_6167651281034219307_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/279459014_519866842917133_6167651281034219307_n.jpg)
![280031266_519866759583808_2606259598317563887_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280031266_519866759583808_2606259598317563887_n.jpg)
Тепер прибрані території будуть тішити чистотою як місцевих жителів, так і гостей громади.
Висловлюємо подяку кожномужителю громади, хто взяв участь у заходах з благоустрою! Благоустрій – це справа всіх і кожного! Зробимо нашу громаду затишною і комфортною разом! Все буде Україна! Злагоди та миру всім нам», — йдеться в повідомленні на сторінці Сухополов’янська об’єднана територіальна громада.