Привіз автомобілі й гумдопомогу: у Чернігові побував відомий український письменник
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/302029827_164232639518915_7933941658944403204_n-e1661578837175-780x470.jpg)
Відомий український письменник Андрій Любка нещодавно відвідав Чернігів з волонтерською місією і зробив свій вагомий внесок у допомогу оборонцям. Раніше він приїжджав до Чернігова, брав участь у літературних вечорах та приїздив з презентацією своїх книжок. Проте війна внесла свої корективи в творче життя.
Про це повідомляє «Регіональне управління Сил ТрО «Північ» Збройних Сил України.
Цього разу Андрій Любка приїхав до Чернігова вже як волонтер. З його ініціативи та донатів прихильників було куплено та передано до лав ЗСУ біля 40 автомобілів.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/301752554_164232629518916_2494810186621279098_n.jpg)
Про захисників Чернігівщини він теж не забув, тому на чолі каравану з 7 автомобілів приїхав до північного регіону. Деякі машини відправляться у Сумську та Харківську область для наших мужніх оборонців.
В Чернігові автомобіль отримав підрозділ територіальної оборони.
Окрім цього, передали повний мікроавтобус гуманітарної допомоги для цивільного населення та захисників. Вантаж було передано до Благодійного фонду «Захистимо Україну!».