Спорт
16-річний спортсмен з Чернігівщини виборов золото на чемпіонаті Європи
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/301720245_443315937828912_4295359350453366194_n-780x470.jpg)
Спортсмен із Сосниці Олексій Середа ставить золоту крапку у виступах стрибунів у воду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Римі. Українець набрав 493.55 бали і тим самим став триразовим чемпіоном Європи у свої 16 років.
Про це повідомляє Сосницька громада.
На цьогорічній континентальній першості у доробку Олексія є ще дві медалі, але срібного гатунку: у змішаних синхронних стрибках з вишки разом з Софією Лискун та у синхронних стрибках з вишки у парі з Кіріллом Болюхом.
«Сьогодні я радію цій перемозі і дуже пишаюся нею. Ця перемога – перемога усієї України. Тому саме своїй країні я її присвячую», – сказав Олексій Середа.