17-річна спортсменка з Ніжина стала чемпіонкою України з дзюдо

10-12 жовтня в місті Харкові пройшов Чемпіонат України з дзюдо, в якому взяли участь приблизно 400 спортсменів з усіх регіонів країни.

У загальному заліку команда Чернігівської області зайняла 5 місце.

Свій вагомий вклад у скарбничку команди зробила ніжинська спортсменка, вихованка КДЮСШ – Наталія Чистякова, яка впевнено перемогла конкуренток і стала чемпіонкою України серед дорослих.

Наталії Чистяковій лише 17 років, на цьому чемпіонаті вона провела три поєдинки і всі вони закінчувалися достроково. Поєдинки тривали до 10 секунд, Наталія поборола більш дорослих і досвідчених спортсменок. У фіналі за 11 секунд ніжинська дзюдоїстка перемогла призерку чемпіонату Європи з самбо Ковальську Галину.

Джерело: Управління освіти Ніжинської міської ради