Суспільство
Майстриня планує створити пряникову репродукцію відомої будівлі Чернігова
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/Budinok_V._V._Tarnovskogo_CHernigiv_1.jpg)
Чернігівська майстриня Олена Зіберт має намір створити пряникову репродукцію відомої чернігівської бібліотеки для юнацтва, що постраждала внаслідок рашистських обстрілів.
Це історична будівля – будинок Василя Тарновського. Збудований в кінці XIX століття.
Приміщення дуже постраждало внаслідок ворожих авіаударів.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/140x140_postcard_tarnovsky_ukr-642x642.jpg)
«Я думала зробити будинок зі складною архітектурою, ну, як для пряників, той, що зруйнований біля стадіону Гагаріна. У мене в планах він є і я зроблю його», — зазначає чернігівська майстриня Олена Зіберт.
Нині Олена Зіберт реалізує солодкий проект «Незламне місто».
Про це ми вже розповідали у сюжеті.