Заклади освіти Чернігова отримали генератори
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/cef4b9f511a82533614e207911876ca1-medium66-e1663657836195.jpg)
Необхідне обладнання місто отримало в рамках Проєкту енергетичної безпеки, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради .
Усього Чернігову передали 31 дизельний генератор, потужністю 10 кВТ. Вони будуть розподілені між закладами освіти й у випадку відключення будівель від електроенергії, це обладнання стане в пригоді.
Отримання містом цих машин та іншого обладнання, що допоможе забезпечити стабільне проходження опалювального сезону, в межах USAID Проєкту енергетичної безпеки, врегульоване підписаним Меморандумом про взаєморозуміння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три заклади освіти Менщини стали призерами фестивалю відеороликів Chernihiv KOLO fest
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/7fa62b3cc8e97831d0b3693b777c3760-big1080-963x642.jpg)
Нагадаємо, що одразу після закінчення активних бойових дій одним із напрямів роботи органів місцевого самоврядування став пошук і залучення зовнішньої допомоги для відбудови Чернігова. Йдеться як про налагодження контактів із урядами та інвесторами, які допоможуть реалізувати масштабні проєкти в майбутньому, щойно дозволить безпекова ситуації в регіоні та країні, так і залучення отакої адресної допомоги, що допомагає вирішити невідкладні питання тут і зараз.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv