Легковик влетів у мікроавтобус: ДТП на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/FA6CC2C9-09D5-46DE-B528-3E694E09D4FE-780x470.jpeg)
Прилуцькі поліцейські встановлюють обставини ДТП з травмованими
22 вересня близько 18-ї години до поліції надійшло повідомлення, що в місті Прилуки зіткнулися два автомобілі. На місце події працювала група реагування патрульної поліції та слідчий райвідділу.
Правоохоронці провели огляд місця події, склали схему дорожньо-транспортної пригоди, опитали учасників аварії, свідків та очевидців.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/F339B4B9-13A6-497A-A179-B28243010F65-552x642.jpeg)
Попередньо поліцейські встановили, що 24-річний водій легкового автомобіля не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху. У результаті чого допустив зіткнення з мікроавтобусом під керуванням 32-річного прилучанина, який рухався в зустрічному напрямку по своїй смузі руху.
32-річний водій мікроавтобуса та його пасажир, а також пасажир легкового автомобіля отримали тілесні ушкодження. Одного із постраждалих госпіталізували до лікарні.
Транспортні засоби правоохоронці вилучили.
Наразі поліцейські встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.
Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними і неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/11E53C75-B1B1-49F0-8358-5F01E7CD8C70-620x642.jpeg)