Війна
«Ситуація на Чернігівщині станом на зараз повністю контрольована», — ОК «Північ»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/6B14418D-9F85-445A-8B67-E52E683B4E92-780x470.jpeg)
До уваги мешканців Чернігівської області!
Ситуація в Чернігівщині станом на зараз повністю контрольована. Сили Оборони продовжують виконувати свої обов‘язки та готові до будь-якого розвитку подій.
Про це повідомляє оперативне командування «Північ».
В прокордонні регіону ситуація також під повним контролем ДПСУ, ЗСУ та НГУ, змін не зазнала. Проривів чи наступальних дій з боку території білорусі та росії не зафіксовано.
Недивлячись на це, закликаємо всіх мешканців міста та області залишатися в укриттях, адже загроза ще не минула.