Підозрюваних у крадіжці дизпалива з потяга спіймали «на гарячому»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312471711_498200819017429_191416797882324358_n-e1666945147712-780x470.jpg)
Сьогодні вночі бобровицькі поліцейські разом з відомчою воєнізованою охороною залізниці викрили двох підозрюваних у крадіжці 240 літрів дизельного пального.
До поліції звернулися представники відомчої охорони АТ «Укрзалізниця», які повідомили про те, що невідомі систематично «зливають» пальне з тепловозів. Від цього держпідприємство зазнає серйозних збитків.
Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.
Цієї ночі в результаті спільних заходів вдалося вирахувати підозрюваних у крадіжці та затримати їх в момент, коли зловмисники вже злили дизпаливо в каністри і намагалися вроздріб продати його покупцям.
Поліція встановила особи підозрюваних – ними виявилися співробітники залізниці. Слідчо-оперативна група Ніжинського райвідділу поліції задокументувала злочинну діяльність крадіїв та зібрала переконливу доказову базу.
Слідчий поліції відкрив провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.
Досудове розслідування триває.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/313208641_498200809017430_8099281236409182313_n-481x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv