Сварка чернігівських журналістів: як допис у Facebook спровокував емоційний батл
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314607574_596816108910418_2600990789704993319_n-e1667807727822.jpg)
Чернігівська журналістка Наталія Іващенко на своїй сторінці у Facebook опублікувала емоційний допис, у якому висловила обурення стосовно того, що деякі жителі обласного центру досі виступають за збереження радянських топонімів.
Зокрема, є чернігівці, які категорично висловлюються проти того, щоб постать видатного українського діяча і дисидента Левка Лук’яненка була увіковічнена в топонімічній назві. Натомість, деякі люди прославляють відомого радянського полководця Костянтина Рокоссовського. Мовляв, у жодному випадку не варто було перейменовувати вулицю його імені на алею імені Левка Лук’яненка.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314904330_800456237684352_847498439667002743_n.jpg)
Цей допис спричинив справжнє ідеологічне протистояння серед журналістської спільноти в коментарях.
Основною опоненткою тут виступила інша чернігівська журналістка — Ольга Чернякова. Журналістка дорікнула Наталії Іващенко, що подібні дописи недоречні, адже кожен має право на «власну точку зору».
Утім, ця теза спричинила жваве обговорення й обурення. Журналісти почали пояснювати, що в умовах війни і після звірств російських окупантів ми безапеляційно маємо відмовлятися від всього радянського та російського.
«Авжеж, путін теж має свою точку зору. Будьте стриманими», — зазначив журналіст, голова Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України Олександр Назаренко.
Наводимо вам кілька скрінів, на яких – ідеологічне «протистояння» коментарів.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314782523_1089177715077732_2661780187907750337_n-555x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314708968_427949616194579_732577748300570331_n-544x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314782514_871639897181699_3167717218971326815_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/313752896_2328462017317806_7348762030818219091_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv