Прилуцькі поліцейські вчили правилам дорожнього руху юних пішоходів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/7978CD11-AAC3-4B8E-BF21-F00BE7B8BE0B-780x470.jpeg)
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції в ігровій формі провели для дошкільнят лекцію про правила дорожнього руху та розповіли про інші правила безпечного поводження на вулиці та вдома. Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.
Під час зустрічі поліцейські пояснили найменшим учасникам дорожнього руху правила переходу вулиці, коли є пішохідний перехід та світлофор, а також при їх відсутності. Правоохоронці ознайомили дітей з правилами безпечної їзди на велосипедах та самокатах і нагадали, де їм можна, в такому іще маленькому віці, їздити на своїх двох, а то трьох колісних «друзях».
Особливу увагу поліцейські звернули на те, як важливо бути помітними на дорозі та мати світловідбиваючі елементи (флікери). Адже коли на вулиці швидко вечоріє, пішоходи стають практично невидимими у сутінках.
Крім роз’яснювальної роботи поліцейські роздали дітлахам світловідбиваючі смайлики-наклейки, щоб водії в темну пору доби бачили їх здалеку.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/27E2114C-26F5-4E10-98A6-26E0B7C32FDF-857x642.jpeg)