Економіка
Без «індульгенції» мерії у Чернігові питання нерухомості не вирішити
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/aeeeb341fb17a488311e804b7ad74dd1-e1475762057713.jpg)
Тепер будь-які дії з нерухомістю, які потребують участі в цьому міської влади, проводитимуться тільки за наявності «візи» від чиновників, які контролюють оплату земельного податку.
«Віза» фіксуватиме те, що суб’єкт, який звернувся до мерії, є сумлінним платником податку на міську землю, на якій стоять його квадратні метри. Тобто платиш за землю – можеш отримати зелене світло від міських чиновників, не платиш – до побачення.