На Чернігівщині продовжують працювати 76 пунктів вакцинації, більшість із них мають генератори
Пункти вакцинації проти COVID-19 на Чернігівщині продовжують працювати попри перебої з електропостачанням.
Війна підвищує ризики поширення інфекцій, у тому числі COVID-19. Аби убезпечитися від тяжкого перебігу хвороби, краще вакцинуватися.
Як повідомила головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька, у медзакладах Чернігівщини вакцини зберігаються з дотриманням температурного режиму.
За її словами, жодна вакцина не зіпсувалася незважаючи на часті відключення електрики. «Всі препарати зберігають у холодильниках при дотриманні холодового ланцюга», — наголосила Романа Сопотницька.
Зараз на Чернігівщині працюють 76 пунктів вакцинації проти COVID-19, більшість з них мають можливість резервного живлення від генераторів.
«За умови вимкнення світла на тривалий час, вакцини з пунктів щеплення без генераторів переміщують на тимчасове зберігання до найближчих медзакладів, що забезпечені генераторами, — повідомила координаторка.
Нагадуємо, що для отримання щеплення кожен може звернутися до пункту щеплення чи центру вакцинації проти COVID-19, при цьому не обов’язково мати декларацію з сімейним лікарем.
Через 5 місяців після первинного курсу щеплень з однієї дози вакцини Janssen або двох доз будь-якої іншої протиковідної вакцини слід зробити перше бустерне щеплення.
Якщо ви вже отримали бустерне щеплення і з того часу минуло понад 4 місяці, зробіть другий бустер.
Якщо ви пропустили термін введення бустерної дози, зробіть її якнайшвидше.
Неважливо, якою вакциною ви робитимете бустерне щеплення! Будь-яка комбінація вакцин дає високий рівень захисту від важкого перебігу та смерті від ковіду.
Знайти найближчий пункт вакцинації, можна за посиланням: https://cutt.ly/21RyCFs