Суспільство
Небезпечна «венеція» у підземці Чернігова: перехід затопило через ремонт асфальту (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/14593573_1807005426213371_1267781446_n-1-e1476005963649.jpg)
На перехресті вулиць Героїв Чорнобиля та Козацької утворився справжній «апокаліпсис».
Підземний перехід через рясний дощ повністю затопило.
Цього могло і не бути, якщо б не проводилася реконструкція асфальтного покриття. Внаслідок порушення гідроізоляції вода стікає прямо у «підземку». Чернігівці обурені. Тепер вони змушені ризикувати своїм життям і переходити дорогу у невстановлених для цього місцях.