Суспільство
«Майстерня гарного настрою»: у Чернігові виготовляли святкового ангела та новорічні іграшки (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320775352_994347855301726_6226516048272353804_n-780x470.jpg)
Вже зовсім скоро Новий рік та Різдво завітають до нас із зимовою казкою. Попри війну, кожен у душі прагне свята. Тож в «Майстерні гарного настрою» в Чернігівському музеї-заповіднику М.М. Коцюбинсього відбулися чергові святкові майстер-класи.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320864966_1849440355417611_2044333098114835739_n-856x642.jpg)
Там вчилися виготовляти оригінальні прикраси: святкового ангелика і новорічну іграшку зі старої лампочки. Під час майстерки учасники проявляли свої творчі здібності та створювали справжні шедеври.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320846482_837902534103477_7921780856759738232_n-856x642.jpg)
«Бажаєте ще завітати до нас на новорічні майстерки та інші цікаві заходи у різдвяній світлиці Коцюбинського? Тоді обов’язково слідкуйте за нашими новинами на сайті музею та в соціальних мережах. Скоро побачимося знову», — йдеться у дописі на сторінці музею-заповідника у Facebook.