Суспільство
У Чернігові пошкоджено дві кабельні лінії

Через аварії на двох кабельних лініях 10 кВ знеструмлено приблизно 7,5 тисячі абонентів міста Чернігів.
Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання.
Фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv




