Молодь із Ніжина відправила чергову партію окопних свічок для військових (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321238230_2061307014066917_3242015343920464213_n-e1671612486546-780x470.jpg)
Чергова партія окопних свічок для наших військових від КЗ «Ніжинський міський молодіжний центр» поїхала туди, де вони зараз необхідні. Про це повідомляють у Ніжинській міськраді.
«Вже не перший раз наша фахівчиня із молодіжної роботи Вікторія Іванюк разом із молоддю виготовляє окопні свічки і потім ми їх передаємо в ті місця України, де вони зараз необхідні.
Цього разу відправити свічки зголосився активіст Богдан Василенко — для бійців 1-ї танкової бригади.
Ми безмежно вдячні воїнам за те, що боронять нашу незалежність, сподіваємось, що таким чином ми хоч трохи допоможемо в їхньому складному побуті, дякуємо також кожному, хто долучався і долучається до виготовлення окопних свічок.
Віримо в наших бійців і в наближення Перемоги», — йдеться в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярі Семенівської гімназії передали захисникам окопні свічки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320846850_1229111744305828_3214325650903742176_n-361x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321208711_547278873971563_7858423570694484663_n-361x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321203150_1088396425169058_6042570759476735918_n-1024x576.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv