Суспільство
Рятувальники відкачали чернігівську «венецію» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/14625456_1807006109546636_818504496_n-1-e1476080937831.jpg)
У м. Чернігові на перехресті вулиці Героїв Чорнобиля та проспекту Миру о 18 год. 42 хв. 9 жовтня в наслідок сильних опадів сталося підтоплення підземного пішохідного переходу.
Про це ЧЕline повідомили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
Для проведення робіт з відкачування води залучалися 1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу управління ДСНС України у Чернігівській області. Відкачано близько 180 куб. м стічних вод.