Війна
На війні загинув чернігівський баскетболіст Сергій Швидкий
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/326726791_494232129333003_273956341563939687_n-e1675065797605-778x470.jpg)
Захищаючи Україну в лавах ЗСУ в гарячих точках зіткнення, загинув чернігівський баскетболіст, хороша і смілива людина, представник численного загалу Героїв нашої батьківщини Сергій Швидкий.
Про це повідомляє спільнота «Чернігівський баскетбол».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сновська та Новгород-Сіверська громади опинилися під ворожим обстрілом
Усіх небайдужих просять допомогти фінансово рідним Сергія, зробивши посильний внесок у спеціально створену монобанку (https://send.monobank.ua/jar/9ZpdatZ49N , номер картки монобанки: 5375411203469163).
Не забудемо! Не пробачимо!
Вічна пам’ять Герою!
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv