Суспільство
Жителі Чернігівщини збирають гуманітарну допомогу для Чорнобаївської громади
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328967096_583635136562539_3440298189449406882_n-640x470.jpg)
26 січня жителі Чорнобаївської громади отримали чергову партію гуманітарної допомоги від жителів Ріпкинської та Добрянської громад. Спільними зусиллями жителі громад зібрали 7 тон продуктів харчування (овочі, крупи, борошно, олія, готова продукція).
Про це повідомляє Ріпкінська селищна рада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові відновили роботу 34 дитсадки
Зазначимо, що це вже четверта продовольча гуманітарна місія на Херсонщину. Дещо раніше Ріпкинська громада відправила 100м³ дров для опалення осель жителів Чорнобаївської громади.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv