Трагічна звістка: загинув ніжинський воїн
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/233686_277778870_375806481219180_3993385124666457439_n_new_960x380_0-e1675865274467.jpg)
Ніжинець Богдан Кава загинув у Соледарі 30 грудня 2022 року на 21 році життя. А доти він разом із такими ж зовсім юними побратимами успішно боронив околиці Чернігова від підступних окупантів у лютому – березні 2022.
Про це повідомляє Наталія Прохоренко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівщина провела в останню путь воїна, що загинув за Незалежність
Попрощатися з мужнім воїном, який віддав своє життя за нашу свободу, можна буде завтра, 9 лютого, у Всіхсвятській церкві м.Ніжина о 10:00. Поховання відбудеться на Алеї Слави Фрунзівського кладовища.
Для всіх, хто має можливість і бажання підтримати родину Богдана та допомогти на поховання фінансово, номер карти брата: 5169360020319913 на ім’я Кава Ярослав
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328114400_786329252848383_7592334414017530127_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv