Спорт
Чернігівські дзюдоїстки завоювали призові медалі на чемпіонаті України
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/D1B0DC25-66F7-4EE0-9B53-4A4FE0BF6A96-780x470.jpeg)
Із 21 по 23 лютого пройшли чемпіонати України з дзюдо серед кадетів до 18 років і серед юніорів та юніорок до 21 року. Вихованці КПНЗ «КДЮСШ №2» Чернігівської міської ради брали участь у цих змаганнях.
Про це повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради.
Найкращий результат показала Спицина Софія, 2006 р.н. (тренер – Маркін О.А., перший тренер – Ноткін К.В.), зайнявши третє місце серед кадетів до 18 років, а також третє місце серед юніорок до 21 року.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/338FFCB3-8737-438D-B278-9B3D69F8B206-482x642.jpeg)