Вадим Журба та Юлія Лобан — срібні призери чемпіонату України з легкої атлетики

У Луцьку 17 та 18 травня відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді (U23), та з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих, в яких взяли участь учасники з усіх областей — 530 спортсменів.

Представник Чернігівщини Вадим Журба (у особистому заліку, серед молоді) виборов 2 місце з метання диску 2 кг з результатом 50,76 м.

Юлія Лобан (у особистому заліку, серед дорослих) посіла 2 місце з результатом  5938 очок.

Вадим — вихованець ДЮСШ «Атлет», тренується під керівництвом Середи О.А. Юлія – вихованка Козелецької ДЮСШ, тренується під керівництвом Шарака О.В.