Кримінал
На Чернігівщині патрульні затримали п’яну водійку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/331732744_223798340112286_5011503097424290854_n-e1677933066844-780x470.jpg)
Сьогоднішнього ранку на автодорозі М-01 у селі Красилівка патрульні поліцейські зупинили за перевищення швидкості автомобіль Mercedes-Benz. За кермом перебувала 37-річна жителька Київської області. Про це повідомляє патрульна поліція Чернігова.
Під час спілкування з водійкою інспектори помітили у неї зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Жінка погодилася пройти тест за допомогою приладу Драгер. Результат — 0,88 проміле.
Поліцейські склали га громадянку два адмінматеріали: за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та ч. 1 ст. 122 (Перевищення обмежень швидкості руху більш як на двадцять кілометрів) КУпАП.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv