На Прилуччині затримали підозрюваного у збуті наркотиків
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343818622_1613731719133263_4412293614784562908_n-e1682664496315-780x470.jpg)
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили мешканця Варвинської громади, який займався розповсюдженням наркотичних засобів. Підозрюваного помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Днями правоохоронці отримали інформацію про те, що 19-річний варвинчанин торгує забороненими психотропними речовинами. Правоохоронці задокументували факт збуту наркотиків і провели обшук в оселі зловмисника.
Під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні фігуранта поліцейські виявили та вилучили згортки з сухою подрібненою речовиною рослинного походження схожою на каннабіс та інші речові докази.
Усе вилучене поліція направила на експертизу.
Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 (визначає відповідальність за збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
Максимальне покарання, передбачене законом за такі дії — до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343655127_240885701932391_2841494369982048815_n-481x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv