У Чернігові хочуть створити кімнату соціально-емоційного навчання
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/343582585_181044234553078_7381813277143594731_n-780x470.jpg)
SEN-ROOM (кімната соціально-емоційного навчання) – це комфортний простір, де можна буде втілювати ідеї неформальних заходів для пом’якшення травматичного впливу наслідків війни та локдауну.
Мова йде про проєкт чернігівської молоді у рамках «Шкільного бюджету».
Уявіть собі кімнату, де ви зможете розслабитися після напруженого дня, забути про проблеми і зануритися в атмосферу повного комфорту. Чудові м’які крісла, які огортають вас теплом, розкішні сходи, на яких можна зануритися у світ книжок або переглянути улюблений фільм, та стильний декор, який робить кожен куточок просто відповідальним за настрій.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-9-1024x575.jpg)
Це не просто кімната відпочинку. Це місце, де ми зможемо знайти інспірацію, відновити свої сили та насолодитися моментом.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-3-1024x576.jpg)
Тут ми зможемо зустрічатися з друзями, влаштовувати незабутні тематичні вечори, ділитися своїми ідеями та здобутками.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-6-1024x576.jpg)
Але все це можливо лише з вашою підтримкою!
Ваш голос — це ключ до реалізації цього захоплюючого проекту. Підтримайте нас своїм голосом, щоб кожен з нас міг насолоджуватися ідеальним простором відпочинку, де мрії стають реальністю.
Голосуйте за проєкт і допоможіть зробити бажання реальністю!