На Чернігівщині провели в останню путь Захисника
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348461096_813344699743665_4384695409016306736_n-e1684764769398-780x470.jpg)
22 травня на Чернігівщині в останню путь провели Захисника, який поліг у бою за Незалежність.
Про це повідомляють у Чернігівському обласному ТЦК та СП.
Старший солдат Гребенюк Денис Володимирович народився 14 березня 1988 року в місті Красний Луч (нині – Хрустальний) на Луганщині. Там до 1995 року зростав і проживав, а потім із батьками переїхав до села Хороше Озеро на Ніжинщину, тут і пішов до першого класу місцевої школи. У 2006 році чоловік вступив до Ніжинського ПТНЗ №35, де навчався за спеціальністю «автослюсар, водій-кранівник». Далі проходив військову службу, після чого працював спершу в охоронних фірмах, а згодом – на будівництві.
До лав оборонців України Денис долучився у 2022 році, в червні потрапив до одного з підрозділів військової частини А0988, у складі якого мужньо боронив територіальну цілісність Батьківщини на сході держави.
На жаль, 15 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Гребенюк Денис отримав поранення, які виявилися несумісними з життям. Попрощалися з воїном у Ніжині, поховавши його на місцевому кладовищі рідного села.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348695957_157789130433680_2030126307218358426_n.jpg)
Не забудемо Героїв! Не пробачимо ворогам! Світла пам’ять полеглим за незалежність України!
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv