На Чернігівщині викрили чоловіка, який зберігав вибухівку та боєприпаси
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348698197_150033211385707_3129133783991172556_n-e1684918404679-780x470.jpg)
Поліцейські Новгород-Сіверського районного відділу поліції спільно з прикордонниками під час обшуку вилучили в місцевого мешканця тротил, артилерійський порох і набої. Днями поліцейські Новгород-Сіверського районного відділу спільно з прикордонниками отримали інформацію про те, що місцевий мешканець зберігає вдома вибухівку.
Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.
Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили понад пів кіло тротилу, електродетонатор, чотири мішки з артилерійським порохом і набої до стрілецької зброї.
Вилучене спрямоване на проведення експертних досліджень. Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348678214_584534077116882_3532322174172625174_n-482x642.jpg)
Поліцейські під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Її санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Триває досудове розслідування.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348677096_236092992370951_5420082953878354203_n-857x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348646633_1297030384231567_6038989288338086047_n-481x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv