Відомий шоумен зустрівся зі студентами в Ніжині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/10929200_10204099525183502_4966727833145468179_n-e1477056136190.jpg)
Сьогодні до Ніжина завітав відомий музикант, лідер поп-рок-гурту «Антитіла» Тарас Тополя. У старому корпусі Ніжинського державного університету імені Гоголя він зустрівся зі студентами.
Волонтер Денис Федюнін, спілкуючись із ЧЕline, повідомив, що Тарас Тополя приїхав не з концертом, а в рамках презентації Всеукраїнського молодіжного проекту U-Report. Це система опитувань громадської думки за допомогою безкоштовних SMS і Twitter.
Зустріч у Ніжині вийшла цікава та насичена. До речі, в залі, де вона відбувалася, було стільки молоді, що яблуку ніде було впасти. Студенти обговорювали із шоуменом важливі соціальні теми та розпитували зірку про особисте і творче життя.
ЧЕline також дізнався, що на кінець зими гурт «Антитіла» планує гастрольний тур містами України.