Вчителі Козелеччини залишилися без зарплати
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/3c75b82e290c57d01b8cd630357919f3-e1477069833594.jpg)
На Козелеччині виникли проблеми з виплатою заробітної плати.
Освітяни досі не отримали авансу, а вже настав час виплачувати основну частину зарплати.
Гроші на рахунках районного відділу освіти є , але нарахувати вчителям їх не можуть. А все через недалекоглядну політику місцевого керівництва.
Місяць тому голова райради Швед за надуманими мотивами звільнив начальника відділу освіти Стася, який збирається судитися. Такі дії районного начальства обурили колектив відділу, і з солідарності зі своїм колегою звільнилася за власним бажанням частина працівників відділу, зокрема й бухгалтерія.
Виконувач обов’язків начальника відділу Ткаченко повідомив, що нових працівників уже практично набрали. Чому ж тоді не виплачують зарплату освітянам, він пояснити не зміг.