У чернігівській бібліотеці провели майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357361716_664980242340089_5383316102184312619_n-450x470.jpg)
Сучасний ритм життя вимагає від нас встигати усюди, бути продуктивними та успішними. А для того, щоб все це встигати, потрібно черпати енергію з нашого дозвілля, отримувати позитивні враження та емоції, пробувати себе у новому та отримувати новий захоплюючий досвід.
Саме таким досвідом став майстер-клас у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей, під час якого учасники почали виготовляти ляльки-мотанки, що символізують пори року. Про це повідомляють у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей.
«Сам процес зайняв близько півтори години, які пролетіли непомітно та засвідчили, що подібні зустрічі налаштовують на позитивний настрій і дають психологічне розвантаження.
Наприкінці заходу учасники «Школи мотанки» подякували майстрині Дідович Олександрі Іванівні за неповторні і яскраві хвилини спілкування і творчості», — йдеться у повідомленні.
![](https://scontent.fhrk4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/357105870_664980229006757_6326960035808685175_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-RtU-BTZhRsAX9jOp9h&_nc_ht=scontent.fhrk4-1.fna&oh=00_AfCE2OIZcyhRcm3yMZ8mi4cZEpiFtZQyHPJ4uW15qRnqFQ&oe=64A5914C)
![](https://scontent.fhrk4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/357517464_664980299006750_711952931528057000_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=idnwYccDKZIAX-kcNUZ&_nc_ht=scontent.fhrk4-1.fna&oh=00_AfA7ggcBcmu14hU0esaD0lOA7am0WnsQdZZ_GJyys1tLdg&oe=64A585A4)
![](https://scontent.fhrk4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/357361716_664980242340089_5383316102184312619_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=KFFO9GF56RkAX-g4m-7&_nc_ht=scontent.fhrk4-1.fna&oh=00_AfDICedRi-SsUY5x-d0f9U6RoRgT_JZz4jtClxMHFztcqQ&oe=64A49E07)
![](https://scontent.fhrk4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/357356157_664980285673418_2553127754309855518_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=5TcFuPui0IUAX9ZnXll&_nc_ht=scontent.fhrk4-1.fna&oh=00_AfBdzeocSwTNf07NluRr9FXgPMz6aCVfZrSGAnKKQJ-uLw&oe=64A4B1B1)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv