У Прилуках провели в останню путь військового ЗСУ Анатолія Гулака
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/340633102_3022360854725948_7469372209095998070_n-e1681558376172-780x4701-1-780x470.jpg)
15 липня у Прилуках попрощалися із загиблим військовослужбовцем ЗСУ, старшим солдатом, старшим навідником одного з відділень військової частини А4773 Анатолієм Гулаком. Чоловік загинув 10 липня поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району Запорізької області.
Про це пише “Град Прилуки”.
Анатолій Михайлович Гулак народився 5 лютого 1980 року в місті Прилуки. Навчався в загальноосвітній школі №10. Після закінчення вступив до Ладанського середнього професійно-технічного училища на спеціальність столярна справа. Працював на різних підприємствах, а також був охоронцем у будівельній організації.
![](https://www.pryluky.club/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-15_16-29-41-724x1024.jpg)
У лавах ЗСУ Анатолій служив на посаді старшого навідника 2 відділення 3 протитанкового взводу 3 механізованого батальйону військової частини А4773.
“У 3 механізованій бригаді військової частини А4773 зарекомендував себе з позитивного боку. До виконання службових обов’язків і поставлених задач ставився дуже відповідально. Був небайдужим до життя військового колективу”, йдеться у повідомленні.
![](https://www.pryluky.club/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-15_16-29-29-1024x768.jpg)
10 липня поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району Запорізької області Анатолій Гулак загинув.
![](https://www.pryluky.club/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-15_16-29-45-1024x768.jpg)
![](https://www.pryluky.club/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-15_16-29-33-1024x768.jpg)
Попрощалися із військовим 15 липня у Прилуках, поховавши його на місцевому кладовищі.
![](https://www.pryluky.club/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-15_16-29-37-1024x768.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv