Суспільство
У громаді на Чернігівщині провели благодійний концерт на підтримку ЗСУ
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/Znimok-ekrana-2023-10-28-111223-e1698480785403.png)
У Сосницькій музичній школі провели благодійний концерт на підтримку ЗСУ: зібрали 3 600 грн.
Захід розпочався з невеличкого аукціону. Серед розіграних лотів – три картини від Анастасії Перфільєвої, учениці художнього класу, яким курує художник Сергій Мартинюк. ПРо це повідомляють у Сосницькій громаді.
Далі на сцену запросили музикантів. Незабутні емоції під час концертної програми дарували викладачі музичної школи та аматори, які щиро закохані в інструментальну музику. Відео можна побачити за посилання.