Культура
Танцюристи з Корюківки перемогли на міжнародному конкурсі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8339-780x470.jpeg)
У Корюківській громаді дівчата з любительського обʼєднання клубу за інтересами “Віддай себе танцю” та їх керівниця Вікторія Доценко повернулись з перемогою з міжнародного фестивалю — конкурсу «Dance Vocals Class» (місто Київ).
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8341-963x642.jpeg)
Про це повідомляють у Корюківській міськраді.
«Танцівниці стали лауреатами І премії за танцювальний номер “Бачата-соло” та лауреатами ІІ премії за постановку “Disco Girl“, — йдеться у повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8340-509x642.jpeg)