Суспільство
Вандалізм на Чернігівщині: невідомий викрав ялинку в громаді
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/4102-e1703073840545-780x470.jpg)
У Коропі хтось вкрав блакитну ялинку, що росла в центрі поблизу музею. Її зникнення помітила сьогодні вранці техпрацівниця закладу.
Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Коропська селишна рада.
«Два ряди таких вічнозелених деревець посадили в цьому місці навесні. Ялинки прижилися, призвичаїлися до нових умов. Проте зіткнулись з отаким варварським ставленням.
За фактом викрадення дерева селищна рада звертатиметься до правоохоронців. Просимо громаду: якщо ви стаєте свідком вандалізму, випадків псування нашого спільного майна, повідомляйте про це за телефоном 102», – йдеться у повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/411955279_-465x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410-469x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv