Конкурс
Юні ніжинські музиканти стали переможцями конкурсу в Одесі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2968-720x470.jpeg)
Учні Ніжинської музичної школи стали переможцями фестивалю-конкурсу мистецтв «WINTER FEST», що відбувся в Одесі.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2969-856x642.jpeg)
Про це повідомляють у Ніжинській музичній школі.
«Велика перемога наймолодших учнів музичної школи. Хор молодших класів «Промінець» (керівник – Ігнатова Світлана, концертмейстер – Галоп Тетяна) 17 грудня дистанційно брав участь у Двотуровому міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «WINTER FEST» м. Одеса і в номінації «Академічний спів» виборов 1 місце», – йдеться в повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2970-296x642.jpeg)