Суспільство
Новітні технології, або Хто не вміє ремонтувати дах — вчіться
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/14971832_296804687385912_637366057_n-e1478623532984.jpg)
Ми писали про ремонт даху в Палаці дітей та юнацтва, його не ремонтували більше 5 років. Та цьогоріч на покрівлю виділили 1 млн 200 тис. грн.
Та поки ремонтувати одне, вщент знищили інше — балетну залу та коридор і частину холу. Кімнати пошкодилися через дірки в старому рубероїді, куди потрапив дощ.
Тоді директор навіть не згадала назву фірми-підрядчика, що виконує роботи. А її ж працівники такі вправні: дах не просто перекривають, а навіть бетонують. Працюють і вдень, і вночі.
Щоправда, про технологію бетонного даху, мабуть, краще знатимуть спеціалісти.