У громаді на Чернігівщині школярі перетворилися на кухарів (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418234364_886313223192580_396391055887128075_n-e1707241889682-780x470.jpg)
У Корюківці молодіжний центр «КУБ» у співпраці з багатьма організаціями й установами Корюківської громади реалізують актуальний проєкт «Свідомий вибір – успішне майбутнє». Він передбачає надання можливості майбутнім абітурієнтам пройти одно- чи кількаденне стажування за спеціальностями, які вони для себе вибрали.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417634705_1065493584786436_843805279078161026_n.jpg)
Ця ініціатива для Корюківки не нова. Нині спробувати себе в професії мрії вирішили 55 учнів 9-11 класів. Стартували від початку 2024 року. Бо організатори хотіли, щоб більшість дітей пройшла стажування саме під час канікул.
«Багатьох цікавить робота в поліції, дехто проходив стажування в суді. Також охочі проходили стажування в лікарні на психотерапевта, в школі – на психолога. Є школярі, які хочуть бути кухарями, то вони проходили стажування в туристично-готельному комплексі «Бреч». Є охочі стати журналістами – вони стажувалися в редакції місцевої газети «Маяк». Було стажування в міській раді. Нині ведуться перемовини з великими підприємствами нашого міста, де багато працівників різних професій, зокрема пов’язаних із маркетингом, менеджментом, логістикою. Але домовитися не так просто, втім, сподіваємося, що все вдасться», – зазначає Володимир Онищук, директор Корюківського молодіжного центру «КУБ».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417892571_1454351128452940_8006112372943881832_n.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велика вода не відступає з Чернігівщини
Ініціаторкою та натхненницею проєкту є колега Володимира Онищука Анна Станіславська, яка взяла на себе перемовини з усіма установами громади, а також домовленості про скерування стажерів до них.
Зокрема, нещодавно два майбутні кухарі мали нагоду постажуватися в найкращому туристично-готельному комплексі Чернігівської області ТГК «Бреч». День у майбутніх студентів був не лише пізнавальним, а ще й дуже смачним.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418317527_357451150472099_9037829624334130109_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Ірина Осташко
Фото – Корюківський молодіжний центр «КУБ»