На Чернігівщині тероборонівці збили два шахеди (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-18_225343-e1708289826304-709x470.jpg)
Військовослужбовцями 119 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ цієї ночі було збито два ворожих шахеди «герань 2» над Чернігівщиною.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427956508_424735660217732_8034016761603225650_n.jpg)
Про це повідомляється на сторінці бригади.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині прикордонники «приземлили» ворожий FPV- дрон (Фото)
«Подякуємо екіпажу мобільної вогневої групи у складі «Діда», «Бороди», «Сема», «Роднулькі». («Дід» сором’язливий, його на фото нема). Подякуємо також тисячам бійців, які щоночі на варті українського неба»,- йдеться у повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428607688_424735360217762_9033707342001734218_n.jpg)
Нагадаємо, що сьогодні вночі у зоні відповідальності ОСУВ «Північ» на Чернігівському та Сумському напрямках було збито 11 ударних БПЛА типу «Shahed» — Командувач об’єднаних Сил ЗСУ.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427971653_424735716884393_4428279627270943825_n.jpg)
З них 5 ударних дронів-камікадзе були знищені мобільними вогневими групами Сил оборони, що озброєні великокаліберними кулеметами та зенітними гарматами.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428331985_424735556884409_8852398152276409492_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428350836_424735760217722_5073841875087916402_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428603864_424735513551080_2901370274204525665_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428605424_424735456884419_582826539790759121_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428605892_424735610217737_5080882015535912046_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv