Ускладнено під’їзд до 127 домоволодінь через повінь на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/630_360_1681199905-4111-e1708691968744.jpeg)
П’ять річок на Чернігівщині вийшли з берегів. Така своєрідна зимова повінь пов’язана з тим, що протягом останніх років спостерігається тепліша зима, тому танення снігу та льоду відбувається раніше.
«На сьогодні на ділянці річки Дніпро в межах Чернігівського району спостерігається підтоплення всімох населених пунктах. Це перелиті вулиці, ускладнений під’їзд до 127 домоволодінь. По річці Десна – ускладненетранспортне сполучення з трьома населеними пунктами в Новгород-Сіверській громаді. Також проблемним місцем є ріка Снов Седнівської ТГ – сполучення з селом Малий Дирчин, і по річці Сож у межах Чернігівського району ще маємо підтоплення окремих вулиць по селу Старі Яриловичі»,– розповів на брифінгу в ОВАДмитро Дасюк, в.о. начальника оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України в Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники Чернігівщини доставляють необхідне жителям громад, які потерпають від повені
Рятувальники спільно з Червоним Хрестом і місцевою владою організували два мобільні пости, що дислокуються в смтРадуль і в межах села Великий Дирчин. Таким чином за період цьогорічної зимової повені вже було надано допомогу 248 особам.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418024771_762462729129258_1281712691374826825_n-963x642.jpg)
Оксана Замятіна
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv