Унаслідок бойових дій частина жителів Чернігівщини – без світла
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/dscf3108__2__1200x675-1-e1710833330136-780x470.jpg)
Унаслідок бойових дій знеструмлені 11 ЛЕП 10 кВ (серед них дев’ять – частково), 24 населені пункти (серед них три – частково), 58 трансформаторних підстанцій. Без електропостачання залишаються 1475 абонентів.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпекова ситуація на Чернігівському прикордонні: Корюківський район
Унаслідок технологічних порушень сталося часткове відключення 2 ЛЕП 10 кВ, 8 трансформаторних підстанцій і 2 населених пунктів (Ніжинський район – 1,Чернігівський район – 1), без електропостачання залишаються 629 абонентів.
Аварійно-відновлювальні роботи виконує АТ «Чернігівобленерго».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv