Кадрові зміни в Чернігівській міськраді
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/file_51ee7e53cdbe31-e1711448787908-780x470.jpg)
На нараді в ЧМР 26 березня в.о. чернігівського міського голови представив нового керівника Управління капітального будівництва.
«На посаду заступника начальника в.о. міського управління капітального будівництва вчора я призначив Анатолія Івановича Бойка. Людина досвідчена, має досвід роботи в будівництві понад 20 років. Багато є роботи, багато є проєктів з УКБ», – пояснює Олександр Ломако.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434163397_1467480464185321_7068221708630293116_n-1024x642.jpg)
Анатолій Бойко очолюватиме управління капітального будівництва замість Вячеслава Почепа. Нагадаємо, Вячеслава Почепа відсторонили від посади через підозру в отриманні хабара.
Окрім цього, Олександр Ломако на нараді представив і нового начальника КП «Жек-13». Ним став Святослав Трохименко, який має понад 10 років стажу роботи у сфері житлово-комунального господарства.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434194044_792128496280049_8882929662664214977_n-963x642.jpg)
Заступником начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради, який виконуватиме обов’язки начальника, призначено Андрія Черненка. До цього він займав посаду заступника керівника департаменту метрології АТ «ОТКЕ».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434226672_1315443252736987_582597759585383893_n-963x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv