Новгород-Сіверська громада втратила Героя
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/305644410_451627473670319_6696825947205512179_n1-e1711462107164.jpg)
Новгород-Сіверська міська територіальна громада оплакує ще одну втрату.
Про це повідомляють в установі.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434465823_829224309251821_901149519596525567_n-447x642.jpg)
Сержант Гембарук Андрій Анатолійович народився 7 грудня 1977 року в місті Новгороді-Сіверському. Навчався у Новгород-Сіверській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, після навчання одразу пішов служити до армії.
Потім працював водієм маршрутного автобуса, далекобійником і водієм директора Новгород-Сіверського фахового медичного коледжу. На початку повномасштабного вторгнення рф одразу став на захист рідної землі та долучився до Новгород-Сіверського ДФТГ. У квітні 2022 року воював у лавах Збройних Сил України.
Андрій Анатолійович віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність нашої Батьківщини. Він загинув 24 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Свято-Покровське в Бахмутському районі Донецької області.
Нехай його велика відвага і самопожертва завжди залишаються в наших серцях.
Вічна пам’ять та слава Герою!
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv