На Чернігівщині попрощалися з Героєм
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435295121_839972611506028_4195967499511870084_n-e1712755686901-780x470.jpg)
У Ніжині провели в останню путь загиблого Героя – Пишнограєва Ігоря.
Про це повідомляє Ніжинська міська рада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині розслідують обставини загибелі у водоймі 12-річної дитини
Попрощатися з полеглим воїном прийшли земляки, бойові побратими, друзі, найближчі та найрідніші люди. Втрати найкращих українських синів назавжди закарбовуються в пам’яті та стають дуже гіркими спогадами про війну.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435189061_839972388172717_6225585233355680596_n-965x642.jpg)
«Світла пам’ять про справжнього патріота, українського воїна, який віддав своє життя, захищаючи нас і мирне українське небо, назавжди залишиться та збережеться в серцях тих, хто знав, любив і поважав Ігоря. Вічна пам’ять і слава Герою!» – йдеться в повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435123713_839972481506041_3984792549257975207_n-965x642.jpg)
Поховали Героя в Ніжині на Фрунзівському кладовищі.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv