Завтра в громаді на Чернігівщині День жалоби через загибель Героя
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/prezident-oholosiv-23-sichnya-v-ukraini-dnem-zhalo_20210122_7454-e1715933157355.jpg)
Для вшанування пам’яті Героя, військовослужбовця Збройних Сил України – молодшого сержанта Миколи Миколайовича Пономаренка, який віддав своє життя, відстоюючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України у війні росії проти України, день його поховання, 18 травня, на території Носівської міської територіальної громади оголошується Днем жалоби.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді зареєстрували законопроєкт про скасування позбавлення волі за ухилення від мобілізації
Про це повідомляє міська рада.
На знак скорботи за загиблим буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах установ, підприємств і організацій незалежно від форми власності, а також введені обмеження проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики в закладах торгівлі та громадського харчування.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv