В Чернігові Світлана Тарабарова заспівала для воїнів АТО ЧL
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/svetlana-tarabarova-vypustila-klip-povertajsja-zhivim_rect_a0c9f83d69f3dfbd8ca8d2a02bec56fb1-e1461309671674.jpg)
Світлові ефекти, безперервний інтерактив з залом, живий звук, позитивні емоції — все це від щирого сердця подарувала чернігівцям НЕЙМОВІРНА Світлана Тарабарова! Двогодинний «Світлий концерт» на сцені чернігівського драм театру зігрів тисячі сердець! Шанувальники Світлани від малого до великого, в прямому сенсі не могли всидіти на місці!
У залі були люди у воєнній формі, і це не дивно, адже співачка присвятила чимало пісень воїнам АТО.
Після концерту шанувальники не поспішали розходитися і не дарма. З’явившись у холі Драмтеатру співачка приділила увагу кожному фану — і автографи роздавала і фотографувалася, а на останок і відео-звернення зняла з чернігівцями, що правда, у декілька дублів.
Світлана Тарабарова насправді розфарбувала буденність усіма колярами веселки. Дівчина пообіцяла ще неоднарозово завітати до Чернігова.