Головний чернігівський лісник став жертвою квартирних злодіїв
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/dcdee4a4f903b7b6d6a11b17a34e68f21-1-e1460718888394.jpg)
У Чернігові серед білого дня пограбували квартиру директора державного підприємства «Чернігіврайагролісгосп».
21 квітня ввечері до Чернігівського відділу поліції звернувся 55-річний житель Чернігова, який працює на посаді директора державного підприємства «Чернігіврайагролісгосп». Він повідомив, що в період часу з 07:45 по 18:00 з його квартири в Чернігові шляхом пошкодження вхідних дверей та зламу замків скоєно крадіжку 6 100 гривень, виробів із золота, а саме: печатки, запонок, 2 пар сережок, каблучки, обручки, 2 ланцюжків, хрестика та підвіски, травматичного пістолета системи ПМ з кобурою та дозволом і газового італійського пістолета «Генерал 800».
За цим фактом відкрите кримінальне провадження. Проводиться перевірка, сума збитків встановлюється.