Сезон кавунів, вирощених на Чернігівщині, стартує вже з наступного тижня
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/449747977_1619214825536161_4829673533361121854_n-e1720791652617-780x470.jpg)
На Чернігівщині скоро стартує сезон кавунів, вирощених в області. Наразі ж продовжується сезон лохини, що стартував ще в червні. Ціна на неї тоді становила 400 грн за кілограм, тепер – 150 грн. Як зазначають експерти, ціна може й надалі знижуватися. Проте вартість чернігівських кавунів наразі ще не визначена. Про це в коментарі ЧЕЛАЙН розповіла менеджерка «Ягідної країни» Наталія Нікітіна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розпочалися жнива: фахівці ДСНС здійснюють профілактичні рейди по Чернігівщині (Відео)
«У нас кавуни вже достигають, десь за тиждень вони будуть у повному продажі. Ціну наразі сказати не можу, але вона відповідатиме нашій якості. В нас будуть різні кавуни: і великі, і малі, і червоні, і жовті. А ще в нас цього року такий експеримент – ми вперше вирощуємо квадраті кавуни. У нас висаджено кілька гектарів кавунів, тому поласувати ними зможе кожен охочий. Також через кілька тижнів достигне й диня. До речі, ми перші в області почали займатись її вирощуванням професійно», – зазначає Наталія Нікітіна.
Наразі ціна в супермаркетах Чернігова на привезені кавуни стартує від 21,6 грн за кілограм.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/450373657_1116976182707785_8035854254372883217_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv