Funk, Soul та R&B від джаз-бенду BissQuit: нова концертна програма від відомого у Чернігові джазового гурту
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/452287465_1009945921134134_8645465620670527817_n-e1721561699570-780x470.jpg)
Сучасна джазова музика лунала теплого суботнього вечора у затишному дворику Чернігівського обласного філармонійного центру.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/452080172_1009946417800751_249328792375967371_n-985x642.jpg)
20 липня в рамках проєкту «JAZZ-КУЛІСА» з новою концертною програмою виступив джаз-бенд «BissQuit». Цього разу музиканти, надихаючись сучасною джазовою музикою, представили програму, в якій поєднали музичні стилі Funk, Soul та R&B.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/452287465_1009945921134134_8645465620670527817_n-1-963x642.jpg)
Під час концерту прозвучали такі твори як «F.T.B.» відомого американського піаніста і композитора Роберта Андре Гласпера, «Saturday Morning Pop Mood» — твір авторства творчого проєкту «Panam Panic» (засновники: Робін Нотт та Макс Пінто), «Altitude» — композитора і музиканта Нейта Сміта, «The Last Dance» — з репертуару популярного американського саксофоніста Боба Рейнольдса та інші світові джазові хіти.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/452006529_1009945967800796_3437181043562446635_n-963x642.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де ховатись в грозу та що робити, якщо влучила блискавка: поради медиків
Настрій створили музиканти “BissQuit” – Володимир Балаба (труба, флюгельгорн), Олег Богуш (клавішні, керівник колективу), Сергій Галамага (гітара), Олександр Годун (труба, флюгельгорн), Микита Гірня (саксофон) та Данило Корінь (барабани).
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/452081527_1009946094467450_4393870610638550954_n-963x642.jpg)
Автор проєкту «JAZZ-КУЛІСА» — кандидат мистецтвознавства Дмитро Теребун.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/452236788_1009946297800763_3223986544600103193_n-963x642.jpg)
Перед початком концерту учасники гурту та глядачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого в боях з російськими окупантами артиста балету Чернігівського українського академічного народного хору філармонійного центру, командира стрілецького взводу, молодшого лейтенанта Володимира Опанасенка.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/452006411_1009946371134089_708704848756013486_n-950x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv