На Чернігівщині для дітей та молоді з інвалідністю створили майстерню по виготовленню еко-торбинок
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/453607930_804708848509146_5932431123945636638_n-e1722768061800.jpg)
В комунальному закладі «Прилуцький міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Світанок» створюють інклюзивну майстерню.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/453414554_804708835175814_3546147798207937619_n-1024x461.jpg)
Про це повідомляє Прилуцька міська рада.
Створено новий креативний простір для заняття ремеслом, розкриття творчих здібностей, засвоєння елементарних трудових навичок та соціалізації дітей та молоді з інвалідністю. Також за задумом ініціаторів проєкту, ця інклюзивна майстерня має стати місцем для творчого самовираження та налагодження комунікації не лише дітей і молоді, але та їхніх батьків, значна частина з яких мають потребу вийти з ізоляції та мати простір для спільних зустрічей, формальної і неформальної комунікації.
Ідею інклюзивного простору втілили в життя місцеві волонтери громадської організації, що займаються вихованням дітей з інвалідністю.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/453643795_804708915175806_2095568140663366854_n-289x642.jpg)
Грантовим коштом в майстерню вже закуплено відповідне обладнання для роботи, зокрема, швейні машинки, термопрес для перенесення принтів на тканину, праска з парогенератором, меблі, витратні матеріали, прасувальна дошка, інвентар для зберігання швейного приладдя.
Організатори вважають, що реалізація проєкту надасть можливість дітям та молоді з інвалідністю займатися ремеслом, опанувати елементарні трудові навички, покращити навички комунікації, соціалізуватися, розкрити творчі здібності, проводити заняття з арт-терпії, а також згуртувати родини, які виховують дітей з інвалідністю навколо спільної справи.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/453408787_804708928509138_6588609344097382533_n-289x642.jpg)
Крім цього, організатори планують залучити до волонтерства місцеву молодь, тому будуть будуть запрошувати студентів місцевих вишів для проведення в майстерні майстер-класів.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv